У Дубовому вшанували воїнів-афганців - фото

15 лютого, у Дубовому відбувся урочистий захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан. 
Розпочалося дійство біля Обеліска Слави, де зібралися керівництво громади та воїни-інтернаціоналісти з Красної, Калин та Дубового.  Священики о.Іоан та о.Володимир провели панахиду за померлими воїнами-інтернаціоналістами. Затим селищний голова Денис Каганець та секретар селищної ради Марія Носа, а також інші учасники зібрання здійснили покладання квітів  до пам’ятника. Зі словами шани й подяки за виконаний свого часу обов’язок до ветеранів звернувся Денис Васильович, побажав їм міцного здоров’я та наснаги.
Захід продовжився в одному з ресторанних закладів, де учасники Афганської війни поспілкувалися у невимушеній атмосфері, згадали фронтові дороги та пом’янули побратимів, що відійшли у вічність.  Як повідомив один з воїнів-афганців Володимир Михалчич, участь у війні у Афганістані взяло близько 50 військовослужбовців з населених пунктів Дубівської громади. Додому повернулись всі, однак за понад тридцять років після війни 7 ветеранів відійшли у вічність. Це мешканці Калин - М.М.Дьолог, В.П.Крегул, І.О.Куцин, дубівчани Ю.Ю.Носа, І.М.Шкиндя, В.В.Ціпіньо та М.М.Грицан з Красної. Також воїни-афганці  обговорили можливість розвинути спілку Дубівської громади, адже близько 15 років тому було створено відповідну організацію, що мала об’єднати воїнів-інтернаціоналістів гірських населених пунктів дубівського куща.  
Приємною несподіванкою для учасників зібрання була насичена концертна програма, яку підготували відділ культури ТГ разом з Дубівською ДШМ. 
Тематичні пісні виконували солісти – викладачі Дубівської ДШМ Марія Тимочко, Андріана Золотар, учениці Златослава Носа, Дарина Декет, виступив дует  викладачів - Юрія Гарагаля та Олександра Жаркова, а також заспівав Віталій Горбей. Порадували глядачів танцювальними номерами учні хореографічного відділу (кер.Марія Макуркіна).
Захід відбувся за сприяння керівництва Дубівської громади.  повідолмляє Дубове інфо 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду