У Дубівській громаді проведено масштабну екологічну акцію -фото

5-6 квітня, з ініціативи Дубівської селищної ради на території громади проведено екологічну акцію «Чисте довкілля».
До заходу долучилися керівництво та колектив селищної ради, працівники освітніх закладів, комунального господарства, установ та організацій громади, а також  депутати та небайдужі мешканці.
Учасники акції розділились на групи, кожна з яких прибирала визначену територію у Красній, Калинах та Дубовому. Озброївшись масками, рукавичками, мішками  та інвентарем, мешканці громади активно взялися за справу.
Результатом спільної праці стали прибрані сквер та площа у центрі Дубового, ліквідовані стихійні смітники на прибережжі та вздовж доріг, очищені вулиці у населених пунктах, а ще комунальне підприємство здійснило підготовку до висадки 20 дубків, які посадили вздовж вулиці Набережної у Дубовому. Матеріал надало ДП «Мокрянське ЛМГ».
Зібрані мішки зі сміттям  фірма «КВ-Консалт» вивезла за межі громади.
Керівництво громади звертається до всіх мешканців та підприємців з проханням також долучатися до заходу та спільними зусиллями очистити населені пункти від сміття, а також просить прибрати прилеглі території біля будинків чи торгових точок.  Бо тільки спільно зможемо покращити екологію нашого краю.
6 квітня колектив селищної ради разом з працівниками КП «Дубівське» очистили від сміття територію водозабору та посадили тут близько 30 деревцят ялинки. 
– Виходить так, що одні прибирають, наводять лад й затишок у громаді, а інші – безсовісно безчинствують та забруднюють  природу. Дуже прикро, що люди не усвідомлюють той факт, що плюють у власні колодязі, звідки потім і п’ють воду. Прикладом є водозабір, територію якого люди перетворили у стихійне сміттєзвалище, а звідси ж вода потрапляє до  осель дубівчан, – зауважує селищний голова Денис Каганець.
Л.БІЛАК, газета "Дружба"
 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду