У Мокрянському лісгоспі пройшла акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках»

У понеділок, 12 квітня, всеукраїнська акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках» пройшла на території Краснянського лісництва  ДП «Мокрянське ЛМГ».
Цей захід на території лісгоспу традиційно проводиться у квітня чи на початку травня, коли настають сприятливі умови для висадки основних лісоутворюючих порід дерев. До акції долучаються не тільки лісівники, а й шкільна молодь.
 Цьогоріч участь у посадці молодого лісу взяли 15 учнів Краснянського ЗЗСО І-ІІІ ст, яких супроводжувала учителька Аліна Іванівна Ферима. Також були присутні головний лісничий Микола Миколайович Михалчич, лісничий Краснянського лісництва Михайло Михайлович Ферима та працівники лісової охорони. 
Місцем проведення заходу стало урочище Стинка, де кількома роками раніше вітровалом було повалено та пошкоджено лісові насадження. Пошкоджені дерева вже зрубано, а поляну очищено. Тож перед учасниками акції було покладене нелегке завдання – заліснити 0,8 га ділянки угіддя  молодняком ялини європейської, ялиці білої та модрини.  
Найперше, лісівники провели для школярів інструктаж   з поведінки у лісі та висадки деревцят, і тільки після цього всі гуртом – і лісівники, і діти -  взялися до роботи. Одні подавали саджанці, а інші викопували ямки. За кілька годин плідної та згуртованої праці було  висаджено 5 тис. сіянців. 
За плідну та нелегку працю кожен учасник акції був нагороджений подяками від керівництва ДП «Мокрянське ЛМГ».
повідомляє https://dubove.info/