У Солотвинській територіальній громаді запрацюють дві поліцейські станції

В рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» керівник поліції Закарпаття Ярослав Колесник та голова Солотвинської територіальної громади Василь Йовдій уклали угоду про співпрацю поліції та громади. Учасники зустрічі запланували відкриття ще двох сучасних поліцейських станцій, які додатково функціонуватимуть у смт.Солотвино та селі Біла Церква 
14 квітня, в Головному управлінні поліції Закарпаття відбулася зустріч очільника поліції регіону та голови Солотвинської об’єднаної територіальної громади. Головний поліцейський краю – полковник Ярослав Колесник, уклав з Василем Йовдієм  угоду, яка гарантує посилену  взаємодію поліції та громади.  
Відповідно до домовленостей, спокій те безпеку мешканців Солотвинської громади охоронятимуть поліцейські офіцери громади, які працюватимуть на двох додаткових сучасних  поліцейських станціях. Нагадаємо, в смт.Солотвино віднедавна вже працює одна поліцейська станція. Найближчим часом її роботу підсилюватимуть ще два нові, оснащені всім необхідним  «пункти безпеки». Один із них  запрацює в смт.Солотвино,  а інший - у сусідньому населеному пункті  – Білій Церкві. 

Голова Солотвинської територіальної громади запевнив поліцейських у максимальному сприянні роботи станцій та зобов’язався забезпечити їх трьома автомобілями.  

 
Відповідно до проєкту «Поліцейський офіцер громади», кількість таких поліцейських станцій на Закарпатті збільшуватиметься, а отже,  ще більше офіцерів стоятимуть на варті безпеки та спокою жителів регіону. 
Джерело : © Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду