Тячівська громада - у лідерах області по доходах бюджету на одного жителя

За результатами І кварталу лідерами по доходах бюджету на одного жителя стали Холмківська, Ужгородська, Оноківська, Чопська, Мукачівська та Тячівська територіальні громади.
За І квартал 2021 року до загального фонду місцевих бюджетів Закарпатської області без урахування трансфертів надійшло 1385,6 млн грн, що складає 107% плану та на 8,4% більше обсягу надходжень за відповідний період 2020 року.

Як розповідає консультантка з бюджетних питань Закарпатського РВ Асоціації міст України Юлія Траньович, що працює в рамках проєкту ПУЛЬС (USAID), із 64 територіальних громад заплановані показники надходжень виконали 52 громади. Серед 12 територіальних громад, що не виконали план по доходах, у чотирьох громадах рівень виконання плану є дуже низьким, 50-80 %, що з часом може призвести до проблем з виплатою заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Порівнюючи з результатами за І квартал попереднього року, привівши у співставні умови, 57 територіальних громад мають позитивний темп росту доходів. Найбільший приріст надходжень досягнуто у Ясінянській (на 51,1% більше), Усть-Чорнянській (на 49,4%), Великодобронській (на 36,1%) та Сюртівській (на 35,7%) територіальних громадах. Найбільше скорочення надходжень порівняно з попереднім роком спостерігається у Вишківській (на 17,1% менше) та Середнянській (на 11,7%) територіальних громадах. Причиною цього є зменшення надходжень з податку на доходи фізичних осіб, зокрема, і через зміну окремими суб’єктами господарювання напряму перерахування ПДФО.

У розрахунку на одного жителя найбільший обсяг доходів загального фонду бюджетів за І квартал отримали в Холмківській (2868 грн), Ужгородській (2316 грн), Оноківській (1874 грн), Чопській (1727 грн), Мукачівській (1646 грн) та Тячівській (1625 грн) територіальних громадах.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду