Буштинська громада - участь у проєктах

З часу створення Буштинської громади важливий акцент у роботі  надається участі в різного роду проектах та грантах.
За досить таки короткий період підготовлено пакети документів і подано заявки для:
✅участі у конкурсі «Наша громада» , оголошеного телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
✅участі у конкурсі міжрегіональних освітніх обмінів, який організовано Асоціацією "Єврорегіон Карпати - Україна" у рамках Програми підтримки міжрегіональної співпраці "Змінимо країну разом". 
✅участі в конкурсі стартапів "Екомрія", що проводить Всеукраїнська благодійна організація "Інститут місцевого розвитку" у рамках проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація"
✅участі у конкурсі грантів з подолання цифрової освітньої нерівності в Україні "Інноваційний прорив".
✅Також підписано Меморандум про співпрацю з Всеукраїнською Асоціацією Міст України з питань цифрової трансформації освіти.  
✅Подано клопотання в Міністерство цифрової  трансформації  України щодо отримання субвенції з державного бюджету для забезпечення обладнанням Центру надання адміністративних послуг Буштинської селищної ради 
- 👉Активна участь у конкурсах проєктів та грантів дасть змогу залучити додаткові кошти для вирішення актуальних питань розвитку нашої громади,  - наголошує Руслан Янчій - голова Буштинської громади .  
Робота в цьому напрямку триває.‼

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду