Начальник поліції Закарпаття Ярослав Колесник та голова Тячівської територіальної громади Іван Ковач уклали угоду про співпрацю

Начальник поліції Закарпаття Ярослав Колесник та голова Тячівської територіальної громади Іван Ковач уклали угоду про співпрацю поліції та громади в рамках всеукраїнського проєкту «Поліцейський офіцер громади». Під час зустрічі обговорили відкриття ще однієї поліцейської станції – на території їх громади

Сьогодні, 17 травня, Тячівський район та Головне управління поліції Закарпаття посилили тісну співпрацю. Начальник Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Ярослав Колесник та голова Тячівської територіальної громади Іван Ковач уклали угоду, яка гарантує територіальній громаді окремого офіцера. Поліція забезпечить якісну підготовку свого працівника, а місцеві мешканці гарантують йому гарні умови несення служби.

Під час зустрічі Ярослав Колесник та Іван Ковач обговорили всі нюанси запуску нового формату роботи та погодилися, що такі зміни принесуть лише користь Тячівській територіальній громаді.

Відповідно до проєкту «Поліцейський офіцер громади» працівник поліції стане повноправним представником своєї громади, він охоронятиме спокій та потреби жителів свого регіону, буде помічником та вартовим безпеки односельців.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області