Як пройшов цьогорічний освітній процес в Буштинській громаді

В усіх закладах освіти Буштинської громади відбулось свято Останнього дзвоника, яке стало символічним сповіщенням про завершення навчального року. 
Цьогорічний освітній процес в громаді проводився: в 6-ти закладах ЗЗСО І-ІІІ ст., 2 -ох закладах ЗОШ І -ІІ ст., 1 -й ЗОШ І ст., 1-му позашкільному закладі та 1- й  дитячій школі мистецтв. 
В цьому році 184 учнів 11-х класів отримають атестати і покинуть стіни рідних шкіл. Також випускниками стали:  9 -ти класів -  258 школярів,  початкової школи - 34 учні.
Екстерном закінчили навчання: 11 клас -18 учнів, 9 клас - 4 учні. 
Велика кількість школярів була нагороджена похвальними листами, грамотами та дипломами за здобутки в навчанні та перемогу в різноманітних конкурсах, естафетах та фестивалях. 
"Цьогорічний освітній процес відбувався в умовах децентралізації  - з районного підпорядкування заклади освіти передано на баланс громади. А також в умовах пандемії КОВІД-19 з використанням технологій дистанційного навчання. Що стало своєрідним випробуванням для керівництва громади та навчальних закладів, педагогів і здобувачів освіти.  Втім, попри усі складності, спільними зусиллями між усіма учасниками навчального процесу, його вдалося завершити вчасно, " - зазначає голова Буштинської селищної ради Руслан Янчій.
Наразі у випускників 11 класів триває здача ЗНО та попереду - вступ до вищих і спеціалізованих навчальних закладів. 
Тож щиро бажаємо всім успіхів!

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду