Звернення до жителів населених пунктів Тячівської міської територіальної громади

У весняно–літній період року тепле повітря та періодичні дощі роблять сприятливі умови для росту трави, тому Тячівська міська рада попереджає про необхідність покосу трави на прилеглих та власних територіях.
За не дотримання вимог чинного законодавства, а саме ст. 152 КУпАП, п. 2.5. "Правил благоустрою території населених пунктів Тячівської міської територіальної громади", існує адміністративна відповідальність у вигляді штрафних санкцій від 850 до 1700 грн для посадових осіб та від 340 до 1360 грн для громадян. 
У «Правилах благоустрою…» зазначено: підприємства, установи, організації, незалежно від відомчої належності, громадяни, що мають будинки на правах приватної власності, юридичні і фізичні особи зобов’язані вчасно виконувати прибирання прилеглих та закріплених за ними земельних ділянок (очищення від снігу, сміття та бруду, будівельного матеріалу /до бордюру чи обочини дороги/, косіння і сапання бур’янів), дотримуватися чистоти і підтримувати порядок на всій території Громади, утримувати в чистоті і порядку багатоквартирні житлові будинки та інші об’єкти соціального призначення, за що несуть відповідальність відповідно до законодавства, Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».
Тячівська міська рада просить жителів громади підтримувати порядок на прилеглій території та сподівається на свідомість мешканців і на докладання спільних зусиль для того, щоб наше місто було гарним та квітучим.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду