Руслан Янчій: "Туризм - один з основних напрямків розвитку Буштинської громади"

Минулого тижня з офіційним візитом у Буштинській громаді перебувала чеська делегація.
Зокрема приїхали представників мерії з міста Двур-Кралове - над - Лабем: заступник старости Ян Седлачек, начальник відділу культури і туризму Петра Зіврова та прес-секретар Мирослава Каменікова.
Декілька днів закордонні гості ознайомлювались з визначними місцями нашої громади, відвідали й найуспішніші приватні підприємства.
Окремим блоком програми перебування делегації стала туристична привабливість громади.
Як наголосив голова громади Руслан Янчій - це один з основних напрямків розвитку. У планах стати туристичним центром Тячівщини та родзинкою Закарпаття.
Що в себе включає й розбудову супутніх об’єктів туристичної інфраструктури, зокрема й доріг, створення цікавих локацій для відпочинку та дозвілля тощо.
Щоб зацікавити туристів вже започатковано цикл фестивалів у кожному населеному пункті. Їх мета продемонструвати чим цікаве село, які там звичаї та традиції, народні ремесла та ін.
А в громаді є дійсно, що показати. В чому, на власні очі, переконались чеські гості, відвідавши місцевий парк в Буштині, музей ім. Стапана Вайди в Дулові, сільську садибу "Не межа" в урочищі Занівка та буйволячу ферму в Чумалеві.
І це лише незначна частинка того, чим можна привабити туристів в громаду. Враження неймовірні! Не лише від побаченого, а й щирості та гостинності наших людей.
В чому нас запевнили чеські гості, адже обіцяли приїхати знову й популяризувати нашу громаду в себе вдома.
І що важливо - одним із пунктів підписання майбутньої угоди про співпрацю стане напрямок туризму й обмін досвідом в розвитку даної галузі.
Джерело :сайт Буштинська ТГ


Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду