Два навчальні заклади Тячівщини отримали окуляри віртуальної реальності (ФОТО, ВІДЕО)

На Тячівщині презентували новітній пілотний проєкт «Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії».
Це перший в Україні проєкт, який реалізували в рамках Спільної програми Румунія-Україна 2014-2020 за фінансової підтримки Європейського Союзу. З українського боку за сприяння ЄС реалізовує Агенство регіонального розвитку «Закарпаття».
У рамках проєкту , 4 школи отримали для навчання окуляри доповненої реальності.
2 з яких — у прикордонних громадах Румунії дві — у Тячівському районі Закарпаття, а саме Нижньоапшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та Солотвинський ліцей з румунською мовою навчання імені Міхая Емінеску.
Проєкт “Віртуальна реальність єднає Карпати” має на меті мотивувати дітей до навчання через сучасні інтерактивні технології, кажуть координатори.
У рамках презентації, всі присутні мали можливість випробувати обладнання для створення доповненої і віртуальної реальності.
Загальний бюджет проєкту становить близько 333 тисячі євро.
Схожа технологія для підвищення ефективності навчального процесу реалізовується у Фінляндії, США, Канаді, Японії та Китаї.


Довідково
Проєкт “Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії” реалізується в межах ENI CBC ROMANIA-UKRAINE 2014-2020 за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду