У Тячеві проведуть конкурс відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки комунального майна

У відповідності до норм Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність» 10.08.2021 року о 10.00 за київським часом в кабінеті № 5 міської ради за адресою: 90500, м. Тячів, вул. Шевченка, 2, відбудеться конкурс відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна комунальної власності Тячівської міської ради.
 1. Оцінка проводиться для визначення стартової орендної плати:
Частина нежитлової будівлі – фойє спортивної арени «Тячів», що позначена на технічному паспорті літ. А частина позиції № 02, загальною площею 2 кв.м., розташованої за адресою: м. Тячів, вул. Вайди,15.
 Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки становить 1200 грн.
 Кінцевий термін подання документів на конкурс – 06.08.2021 р.
Замовник оцінки – Тячівська міська рада.
Конкурсна документація подається в запечатаному конверті і складається з:
-              конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях),
-              документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;
-              підтвердних документів (у тому числі кваліфікація оцінювачів, що залучаються до надання послуг з оцінки майна, їх практичний досвід виконання робіт з оцінки об’єкта оцінки, а також подібного до оцінюваного майна)
 На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки комунального майна», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.
 Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.
Комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності
Тячівської міської ради


Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду