Відійшов у вічність лікар-нарколог Тячівської РП Василь Керестій. Вічна пам’ять!

В невимовній скорботі повідомляємо, що сьогодні, 22-го вересня 2021 року, на 63-му році життя дочасно і несподівано внаслідок невблаганної хвороби відійшла у засвіти позитивна, високоосвічена, цілісна людина, любий голова родини, вірний товариш, шанований і кваліфікований лікар-нарколог вищої категорії, ветеран війни в Афганістані Керестій Василь Васильович (*06.01.1959 — †22.09.2021).
Василь Васильович відразу по закінченні в 1988 році медичного факультету УжДУ влився в колектив медиків Тячівщини, а з 1990 року безперервно, сумлінно і самовіддано працював практично до останнього дня життя (понад 30 років!) лікарем-наркологом Тячівської районної поліклініки. Тисячі наших краян та їх родини завдячують колезі добробутом родин, своїм здоров’ям і навіть життям. А ось себе вилікувати не зміг.
В скорботі схиляємо голови. Світла пам'ять і наша вдячність шанованому та любому колезі за зусилля та роки віддані служінню людям. Ви назавжди залишитесь в серцях тих, кому повернули здоров'я та врятували життя. Насправді світла пам'ять про вас буде вічно в душах ваших близьких, друзів, колег.
Спочивайте з миром в Царстві Небеснім, любий Василю Васильовичу.
Щиросердні співчуття рідним і близьким спочилого. Ми щиро розділяємо ваше горе.
Обряд прощання з Василем Васильовичем Керестієм відбудеться 23.09.2021 о 13.00 з подвір’я родинного будинку за адресою: смт. Тересва, вул. Грушевського 19,
 йдеться на сторінці у ФК
Історія медицини Тячівщини на тлі краю та країни загалом https://www.thenumber1.site/2021/09/0y-7.html?fbclid=IwAR2xSG67h_yJ1_C381ZR3msnlDlhpG2UnERCEIDz-4Mw_vv6cw5VLahvKRs

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду