Частина шкіл Дубівської громади переходить на дистанційну форму навчання

22 вересня відбулося засідання комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо переходу України, і зокрема, Дубівської громади у «жовту» епідеміологічну зону з 23 вересня. Вів зібрання перший заступник селищного голови, голова комісії Роман Поліщук. 
Найперше, було  обговорено стан охоплення  вакцинацією проти Ковід-19 освітян навчальних закладів громади. Як повідомив начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ярослав Івачевський, станом на 22 вересня провакциновано більше 80% персоналу тільки двох шкіл - Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. та Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст.  №2, а також Калинівського МНВК, натомість  у  Дубівському ОЗЗСО  І-ІІІ ст., Дубівському ЗЗСО І-ІІ ст №1 та Краснянському ЗЗСО І-ІІ ст.  цей показник менше  80%. Найменше вакциновано працівників у Дубівській ДШМ та Дубівському ДНЗ №3. А ось у Дубівському ДНЗ №2, Краснянському ДНЗ та Калинівському ДНЗ №1 імунізовано понад 80% працівників, у Калинівському ДНЗ № 2 – до 80% персоналу. 
Також Ярослав Михайлович повідомив, що надійшов лист-роз’яснення від Міністра освіти та науки  України Сергія Шкарлета щодо роботи навчальних закладів у «жовтій» зоні. Відповідно до нього у школах та садочках навчальний процес буде проходити таким чином: дошкільні навчальні заклади та навчальні заклади, у яких вакциновано більше 80% персоналу, працюють у звичному режимі. У школи, де менше 80% працівників імунізовано, навчальний процес відбувається  у звичному режимі тільки у початкових класах, а 5-11 класи переходять на дистанційну форму навчання.
Тож комісією у відповідності до Постанови Кабміну та на виконання листа було прийнято рішення, що Калинівський ОЗЗСО І-ІІІ ст., Дубівський ЗЗСО І-ІІ ст. №2 та садочки громади працюють у звичному режимі, а в Дубівському ЗЗСО І-ІІ ст. №1, Краснянському ЗЗСО І-ІІІ ст.та Дубівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. 1-4 класи працюють у звичному режимі, а 5-11 класи переходять на дистанційну форму навчання. У разі, якщо у цих закладах 80% персоналу буде вакциновано, то комісія прийме рішення про відновлення очної форми навчання для всіх класів
https://dubove.gov.ua/news/.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду