Краснянські школярі разом з лісівниками заліснили урочище у Тиховецькому лісництві

У п’ятницю, 8 жовтня, у Мокрянському лісгоспі пройшла акція "Відновлюємо ліси разом".  Місцем проведення стала незаліснена територія урочища Плайський, що у підпорядкуванні Тиховецького лісництва. Участь у лісовідновлювальній кампанії взяли лісівники, представники місцевої та районної влади, а також  16 учнів з Краснянського ЗЗСО І-ІІІ ст. разом з наставником. На запрошення керівника лісгоспу у посадці дерев взяв участь й селищний голова Денис Каганець.
…День проведення акції видався напрочуд теплим, що додавало завзяття й наснаги усім учасникам заходу. Тож до місця посадки учасники торують шлях пішки, долаючи лісисті місцини та підвищення. Хвилин 15 ходьби гірськими угіддями і вже видніється у гущах  лісу поляна без жодного дорослого дерева.
Як розповів лісничий Петро Носа, на цій ділянці кілька років тому «похазяйнував» вітровал, тож проведено рубку пошкодженої деревини й очищено територію під заліснення. А нині на цьому  місці у рамках акції висаджують новий ліс.
Найперше, лісівники провели зі школярами  інструктаж з техніки безпеки під час лісовідновлювальних робіт. Відтак, всі приступили до посадки деревцят: одні викопували ямки, інші загортали саджанці.  І вже за недовгий час спільними зусиллями діти разом з дорослими заліснили 0,9 га території угіддя, де висадили 5400 саджанців бука, ясеня, явора, ялиці білої та ялини.  
Залучати дітей до посадки дерев лісівники мають намір й у подальшому, адже, як стверджує директор лісгоспу Микола Кубинець, такі акції прищеплюють молодому поколінню любов до природи.
Завершилася акція офіційним нагородженням учасників.  
https://dubove.gov.ua/news/

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду