Грибар, якого на Тячівщині дві доби шукали рятувальники двох областей, прийшов додому сам

37-річний чоловік, який заблукав під час збору грибів у лісовому масиві поблизу села Лопухів Тячівського району, повернувся додому самостійно. Про це до Служби порятунку повідомили його рідні о 21:00 12 жовтня.

"Стан здоров'я заблукальця задовільний, медичної допомоги він не потребує. Пошуки завершені", - йдеться у повідомленні Головного управління ДСНС України у Закарпатській області.

10 жовтня о 20:00 до закарпатських рятувальників звернувся брат грибника. Чоловік повідомив, що вони разом збирали гриби. Згодом він втратив зв’язок з братом.

До пошуків долучилися прикарпатські рятувальники.

Чшукали дві доби. Загалом до пошуків долучилися 20 рятувальників з чотирьох гірських пошуково-рятувальних відділень. Надзвичайники обстежили понад 60 га гірської території. Стан здоров'я чоловіка задовільний, медичної допомоги він не потребував.

"Якихось обморожень чи переохолоджень він не зазнав. На той момент у горах температура повітря сягала вже мінус градусів, а також випав сніг. Тож було холодно. Він не зазнав переохолоджень і медичної допомоги не потребував. Де він знаходився у цей час, також усі подробиці та обставини справи зясують згодом.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду