У Міносвіти пояснили, як будуть вирішувати проблему черг до дитячих садків

У Міносвіти пояснили, як будуть вирішувати проблему черг до дитячих садків


В Україні в черзі в дошкільні навчальні заклади на сьогодні залишається майже 46,9 тисячі дітей. Такі дані оприлюднила прес-служба Міносвіти.

Згідно з повідомленням, протягом 2017 року було створено понад 25 тис. місць у дошкільних навчальних закладах, а чергу дітей в дитсадки скоротилася на 31,5 тис.

"У 2017 році ми спільно з органами місцевого самоврядування змогли зменшити чергу на 40,3%. Але цього недостатньо, тисячі дітей досі чекають свого місця в дошкільні установи, і ми повинні вирішити цю проблему", – зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

У міністерстві відзначили, що в 2017-2019 роках в Україні планується створити 96 тис. 147 місць в дитсадках.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв вирішити проблему дитячих садів в Україні. На даний момент на кожні 100 місць у садках претендують 113 дітей.

Найбільші черги – в Києві, більше 8,5 тисяч дітей, і в Одеській області – понад 9 тисяч дітей. При цьому темпи будівництва дитячих садків в Україні планується прискорити.

Як повідомлялося, Фонд регіонального розвитку, покликаний фінансувати проекти в соціально важливих галузях регіонів України, в 2018 році становить близько 4 млрд грн, заявляв раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман.