Програма "Доступні ліки": перелік безкоштовних препаратів збільшився вдвічі

Програма "Доступні ліки": перелік безкоштовних препаратів збільшився вдвічі
З 22 січня 2018 року вже діє новий перелік препаратів, і до складу програми входить 239 препаратів, з яких 47 є повністю безкоштовними для громадян

З початку дії програми "Доступні ліки" перелік препаратів, які надаються українцям безкоштовно, збільшився вдвічі. Про це під час селекторної наради з виконання урядової програми "Доступні ліки" і проведення вакцинації населення повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

"З 22 січня 2018 року вже діє новий перелік препаратів, і до складу програми входить 239 препаратів, з яких 47 є повністю безкоштовними для громадян. Тобто на більш ніж 80 препаратів розширилася програма протягом терміну її дії і вдвічі з початку дії програми збільшився перелік безкоштовних ліків, що надаються українцям", – сказав він.

Як додав Розенко, на початку дії програми кількість аптек, які брали участь в програмі, досягало 4 тисяч, зараз в програмі беруть участь 7 тисяч аптек.

"Тобто доступні ліки стають ще доступнішими для громадян. З початку дії програми понад 20 млн українців скористалися програмою "Доступні ліки", – підкреслив віце-прем'єр-міністр.

Джерело 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду