У червні набирають чинності нові обмеження для вантажних транспортних засобів

​Зі спекотним періодом року вводяться нові правила для збереження дорожнього покриття.

Разом зі спекотним періодом року вводяться нові правила для збереження дорожнього покриття і вони торкнуться в основному вантажних транспортних засобів, інформує Ukr.Media.
Для них при температурі повітря вище 28 градусів буде обмежений в'їзд на державні автодороги з 10:00 до 22:00 години.
Вантажні автомобілі масою 2,4 тонни з навантаженням в 7 тонн не зможуть пересуватися вдень по основних магістралях в жаркий період часу. Про це повідомляють уповноважені органи.
«Державне агентство автомобільних доріг України повідомляє про те, що з 1 червня 2019 в денний час доби при температурі повітря вище +28 С, застосовується обмеження і заборону руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонн і навантаженням на вісь понад 7 тонн (крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиць, а також перевезення, пов'язані з запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій)», — йдеться в повідомленні.
В обмежений денний час водії можуть користуватися наявними майданчиками для відпочинку та стоянками автотранспорту, а також стоянками біля придорожніх пунктів сервісу.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду