У Зеленського заговорили про підвищення зарплат вчителям: «Уже порахували»


Після перемоги на виборах у «Слузі народу» заявили, що ставка вчителя в Україні повинна бути вищою за середню. Про це в коментарі Обозреватель заявив експерт з питань освіти з президентської команди, кандидат в нардепи від партії Слуга народу (№11 в списку) Сергій Бабак.

«У нас 440 тисяч вчителів. Можна їм зробити зарплати по 4000 доларів – це вже такий відомий мем. Скільки це буде коштувати – давно вже порахували. Ми собі цього дозволити не можемо. Але чи потрібно до цього йти? Потрібно. У законі про освіту прописані три мінімальні заробітні плати. На даний момент це 13-14 тис. грн (трохи більше 500 доларів – ред.)», – заявив він.Бабак зазначив, що таке підвищення зарплат «для початку буде непогано», так як професія вчителя – одна з найважливіших. Кандидат від «Слуги народу» вважає ненормальною ситуацію, коли молодий фахівець, приходячи в школу, отримує 5100 грн.
«Учитель повинен отримувати максимально можливу зарплату. Те, що вона повинна бути вищою за середню – це взагалі не обговорюється», – підсумував Бабак.Перед президентськими виборами Володимир Зеленський провів відкриту зустріч з вчителями та експертами в галузі освіти. На ній встало неминуче питання про зарплати в цій сфері праці.
Учасники дискусії запропонували підняти зарплати українським вчителям до 4000 доларів за рахунок арешту і конфіскації коштів у корупціонерів.  Учасники дискусії запропонували підняти зарплати українським вчителям до 4000 доларів за рахунок арешту і конфіскації коштів у корупціонерів.