Міс Україна-2019: стало відоме ім'я переможниці

​Вже в грудні дівчина представлятиме Україну на престижному конкурсі.

Вчора ввечері у київському Палаці "Україна" пройшов фінал національного конкурсу краси "Міс Україна 2019". Ім'я переможниці відомо: нею стала Маргарита Паша. Що треба знати про дівчину, яка представлятиме Україну на конкурсі в Лондоні, читайте в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.
Серед учасниць конкурсу "Міс Україна-2019" виборола корону, титул "Міс Україна-2019", грошовий приз у 400 тисяч гривень і право презентувати Україну на конкурсі"Міс світу" в Лондоні, фінал якого відбудеться 14 грудня, — Маргарита Паша.

Сьогодні вона приймає поздоровлення, а ми ділимося з вами цікавою інформацією про тепер вже титуловану красуню.
Маргарита Паша: цікаві факти біографії
Переможниця "Міс Україна-2019" Маргарита Паша — 24-річна красуня з Харкова. Дівчина народилася 5 червня 1995 року.
Її зріст — 174 сантиметри.

Маргарита є студенткою Київського інституту міжнародних відносин: вона навчається на магістратурі за спеціальністю "міжнародне право". У майбутньому вона планує займатися політичною діяльністю.
Також Паша — майстер спорту з художньої гімнастики.

Зазначимо, що це не перша спроба Маргарити отримати корону. У 2015 році 20-річна Маргарита Паша вже брала участь у конкурсі "Міс Україна", і тоді дівчині вдалося отримати звання Miss Ukraine International.
Дівчина є великою прихильницею йоги.


Також багато часу зірка Instagram присвячує музиці і грає на фортепіано.

Великим хобі переможниці "Міс Україна-2019" є вишивка ікон бісером.Маргарита Паша зізнавалася, що перемога у "Міс Україна" допоможе здійснити мрію: побудувати спортивний інтернат для дітей-сиріт.
Чи вдасться їй втілити мрію в життя, буде відомо пізніше. А поки що ми тримаємо кулачки і бажаємо Маргариті перемоги на конкурсі "Міс світу" в грудні!​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду