ЗНО – 2020: усе, що потрібно знатиТерміни проведення ЗНО-2020 (наказ МОН від 11.05.2019 №635):
– реєстрація з 03 лютого до 24 березня 2020 року;
– основна сесія з 21 травня до 16 червня 2020 року;
– додаткова сесія – 25 червня до 17 липня 2020 року.
Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку : українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.
Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: з української мови і літератури (українська мова), з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) та третього предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в 2020 році зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації (ДПА).
Тестові матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.
Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років (окрім результатів ЗНО з іноземних мов).
Результати з іноземних мов прийматимуть до розгляду у приймальні комісії лише у Сертифікатах 2018, 2019 та 2020 року.
Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення).
Розширили перелік спеціальностей для вступу на магістратуру на які необхідно буде проходити єдиний вступний іспит (Умови прийому).

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду