В Україні через поширення коронавірусу можуть запровадити карантин в навчальних закладах і заборонити проведення всіх масових заходів

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 11 березня, розгляне питання введення карантину в навчальних закладах і заборони на проведення всіх масових заходів.
Про це повідомив “Інтерфакс-Україна” з посиланням на джерело в уряді.
“Завтра відбудеться засідання уряду, на якому буде ухвалено рішення про застосування обмежень. Вони будуть стосуватися карантину в навчальних закладах – школах, університетах, інших”, – повідомив співрозмовник.
Передбачається, що карантин буде оголошений на загальнонаціональному рівні, далі рішення будуть ухвалюватися на рівні місцевої влади.
Також Кабмін планує ввести загальнонаціональне обмеження у вигляді заборони на проведення спортивних змагань та інших масових заходів.
Відзначимо, раніше мер столиці України Кличко заявив, що в разі поширення коронавірусу в Києві стануть імовірними закриття шкіл, дитсадків, а також метро.
Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що Кабмін також повинен вжити необхідних рішень щодо реагування на ситуацію з поширенням у світі коронавірусу.
“У понеділок, 9 березня, відбулася нарада в РНБО. Сьогоді було проведено селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій, яку проводив прем’єр-міністр, за участю всіх фахівців. Завтра на засіданні уряду будуть прийняті всі рішення”, – сказав він.