Уряд запустив освітній серіал про дистанційне навчання

Розклад навчань - доки не закінчиться карантин - шукати потрібно у телепрограмах
Міністерство цифрової трансформації створило оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів», покликаний налаштувати комунікацію вчителів та учнів на період дистанційного навчання. Про це повідомили в прес-службі Міністерство освіти і науки.
У серіалі йдеться про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші.
Під час навчання обіцяють розповісти: про дистанційне навчання з прикладами; якими онлайн-платформами користуватися; про особливості дистанційних ресурсів; як організувати навчальний процес.
Для входу на платформу з серіалом необхідна попередня авторизація на сайті «Дії».
До слова, 21 січня Мінцифри запустило національну освітню онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта». Вона складається з п'яти курсів для різної цільової аудиторії та має вигляд серіалу.
Нагадаємо, що з 12 березня всі заклади освіти в Україні перейшли на дистанційне навчання через карантин. Пробне ЗНО попередньо перенесли на 4 і 11 квітня, проте 25 березня Кабмін продовжив карантин до 24 квітня включно. Основна сесія ЗНО мала розпочатися у кінці травня, але через карантин її також перенесли.
https://zaxid.net/news/

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду