У МОЗ заявили, що Україна уникла піку коронавірусу

Україна обійшла пік зараження коронавірусом завдяки введеним карантинних обмеженням. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.
За його словами, різкого стрибка захворювань не сталося, і зараз Україна вже знаходиться на плато, яке, тим не менш, може бути довшим, ніж у країнах, де був зареєстрований пік заражень.
“Карантин допоміг нам уникнути серйозного пікового стрибка епідемії, ми вже перебуваємо на плато, розтягуючи його в часі, тому воно може бути значно довшим, ніж у країнах ЄС. У них був стрибок, плато і пішло на зниження. У нас не було стрибка, почалося плато, і воно може бути тривалим”, – зазначив Ляшко.
Він також зазначив, що, незважаючи на зростання випадків інфікування, існує нестійка тенденція до зниження захворюваності вірусом.
“Стрімкого поширення вірусу не сталося, фіксуємо зростання числа нових випадків, з урахуванням тих, хто одужав і помер, і воно не перевищує 10%. Щодня у нас стабільні показники і коливання в межах 5% приросту. Це ще не стійка тенденція до зниження. Плато може бути тривалим, але ми потихеньку будемо відпускати карантинні заходи, щоб запрацювала економіка”, – додав Ляшко.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду