Які країни і коли планують відкривати свої кордони (ІНФОГРАФІКА)

Через пандемію Covid-19 у світі, близько 90 країн закрили свої кордони для туристів повністю або частково.   Та поступово поступово країни починають виходити з жорсткого карантину. Які країни планують відкривати свої кордони та відновлювати туризм.
Коронавірус став причиною найбільшої кризи в туристичній галузі за останні 20 років. Цьогорічні втрати туристичного потоку треба буде надолужувати 5-7 років, пише Слово і Діло.
Чехія
Одна з перших пішла на суворий карантин і закрила свої кордони. З середини березня жителі Чехії могли ходити тільки на роботу і додому, в аптеку і за продуктами харчування. Рішення відкрити кордони країни і зняти ряд інших обмежень, які вводилися через коронавирус, влада Чехії ухвалила 24 квітня. Уряд зняв заборону на вільне пересування. Жителі країни зможуть виїжджати за кордон для відпочинку. Після повернення з поїздки за кордон треба буде або представити медичне підтвердження, що у людини немає коронавирусу, або пройти двотижневий карантин.
Латвія, Литва, Естонія
Уряди Латвії, Литви та Естонії вирішили з 15 травня відкрити внутрішні кордони між цими трьома країнами. При цьому, громадяни, які прибуватимуть з інших країн, повинні будуть дотримуватися 14-денної ізоляції. Нагадаємо, країни Балтії закрили кордони через пандемію коронавірусу 16-17 березня.
Туреччина
 На початку квітня були розмови про запуск туристичного сезону в Туреччині наприкінці травня, але через високий рівень захворюваності плани переглянули і попередньо перенесли можливість відновлення роботи готелів на червень. Наразі в країні запроваджено жорсткий карантин із комендантською годиною. При цьому Туреччина вже готується приймати туристів. Для цього готелі мають створити закриті «чисті» зони, де ризик заразитися коронавірусом мінімальний. Влада вже почала сертифікацію таких зон. Базовим регіоном поки вважають Анталію.
Італія
Завжди приваблива для туристів Італія наразі планує зосередитися на внутрішньому туризмі. Попередньо очікується, що кордони для іноземних туристів відкриють лише восени.
Іспанія
Іспанія, ще більш радикально підійшла до обмежувальних заходів. В країні планують почати приймати туристів не раніше 2021 року.
джерело: https://te.20minut.ua/