Літо відміняється? Синоптик попередив про прогноз погоди на серпень-2020

Погода в Україні до кінця літа здивує перепадами синоптичної ситуації та переходом від проливних дощів до посухи і спеки. Такий прогноз на другу половину липня і весь серпень озвучив народний синоптик Леонід Горбань, передає “Обозреватель”.

За його словами, в кінці другого місяця літа очікуються дощі, однак температура повітря буде висока, і градусники покажуть близько +27… +29 градусів.
Серпень розпочнеться теплою погодою, але опади не припиняться. Невеликі дощі намічаються в східних і південних областях України.
На зміну опадам незабаром настане суха і спекотна погода.
Синоптик розповів, що до 11 серпня температура коливатиметься в межах від +26 до +33 градусів в денний час, а вночі буде близько +18…+20 градусів.

У середині останнього літнього місяця знову почнеться дощова погода, проте опади очікуються незначні.
Вже від 23 серпня в Україну прийде довгоочікувана прохолода, і температура знизиться до +20…+22 градусів вдень, а вночі – близько +12 градусів. Трохи тепліше буде в південних регіонах: вдень до +25 градусів і вночі до +16 градусів.
“В останні дні місяця температура повітря знизиться ще на пару градусів”, – додав синоптик.
Серпень у порівнянні з липнем буде дійсно “сухішим”, і якщо в другому місяці літа в середньому і в залежності від регіону випаде 55 мм опадів, то в останньому – до 22 мм.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду