Відео про вагітність Мендель від Зеленського стало трендом YouTube (відео)

Роздуми екс-нардепа Геннадія Балашова про те, що прессекретарка президента Юлія Мендель вагітна від Володимира Зеленського, а перша леді думає про розлучення, озвучені в ефірі 4 каналу, стали трендовим відео YouTube - #10 на вкладці "НАБУВАЄ ПОПУЛЯРНОСТІ".
У прямому ефірі 4 каналу Геннадій Балашов, народний депутат України ІІІ скликання, відомий блогер та політичний діяч, зробив сенсаційну заяву про проблеми в сімейному житті президента.
За словами Геннадія Балашова чутки про ймовірну вагітність Юлії Мендель від Володимира Зеленського йдуть з самого Офісу Президента, пишуть Версії.
“Ймовірне розлучення Зеленського – це скандал рівня Моніки Левінські. Я зараз знаходжусь на Печерських пагорбах і чую, які розмови культивуються серед близького оточення. “Слуги народу” самі стурбовані тим, що відбувається. Витік інформації почався ще з березня, коли Мендель тільки з’явилась. Ці спільні фото – щока до щоки. Але коронавірус затьмарив скандал”, – відмітив Геннадій Балашов.
Він зазначив, що згідно з однією з версій, інформація про хворобу першої леді країни Олени Зеленської – інфікування її короновірусом – це великий обман, щоб приховати інформацію, що подружжя живе окремо.
“Якщо ці чутки підтвердяться – рейтинг президента рухне – опуститься майже до нуля. Українські жінки не пробачать зради, Мендель будуть ненавидіти, а дружині президента будуть співчувати. “Слуга народу” отримає великі іміджеві втрати, рейтинг впаде і фракція не зможе надалі існувати”, – додав Балашов.
 Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду