Киянин убив себе і дружину, щоб їх поховали в один день - ЗМІ

Тіла подружжя виявили в їхній квартирі, зачиненій зсередини. Поруч з тілами була залишена передсмертна записка.
 
У Києві в квартирі виявили тіла чоловіка і жінки, біля них була передсмертна записка. Про це повідомляють
 
Жінка лежала в ліжку під простирадлом, а її чоловік - на підлозі, з перерізаним горлом. При цьому тіла пролежали в квартирі кілька діб, а на дверях довелося ламати замки.
 
Повідомляється, що 57-річна Алла і 63-річний Володимир жили тільки вдвох. За словами сусідів, у подружжя було забезпечене життя - кілька квартир, здавали в оренду торгові кіоски.
 
У передсмертній записці Володимир зізнається, що зарізав свою дружину і зараз уб'є себе. Просить спалити їхні тіла і поховати прах на Байковому кладовищі. Причину Володимир теж назвав у записці. У подружжя не було дітей і вони все життя дуже страждали. На схилі років у пари залишилася тільки одна мрія: щоб їх поховали в один день. Останні слова в листі - "зая, ми дочекалися".
 
Поліція відкрила два кримінальні провадження: умисне вбивство і самогубство, але перевірятимуть й інші версії.
 
Нагадаємо, що раніше в Харкові жінка вбила дитину і наклала на себе руки. На місці інциденту знайдена передсмертна записка. За попередніми даними, мати задушила десятирічного сина, а після цього порізала собі вени.
 
Також повідомлялося, що в Івано-Франківську чоловік задушив жінку і повісився. Правоохоронці встановили, що між чоловіком і жінкою виник конфлікт, в ході якого він задушив свою співмешканку, після чого вирішив звести порахунки з життям.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду