В Україні масово викривають ділків, які торгували підробленими ПЛР-тестами.

З відміною локдаунів ПЛР-тести на Covid-19 стали особливо актуальними для українців, адже це – офіційні документи міжнародного значення, необхідні для перетину кордонів з метою подорожей чи працевлаштування.
Правоохоронці б’ють на сполох: у цих умовах в Україні набули масового характеру намагання не чистих на руку ділків заробляти на продажі фальшивих результатів ПЛР-тестів.
Обережно, новий вид шахрайства
За даними правоохоронців, пропозиції придбати фальшиву довідку з негативним результатом ПЛР-тесту, стали новим видом онлайн-шахрайства: зловмисники поширюють їх у соцмережах, месенджерах, на сайтах-одноденках. Пропонують фальшивки дешевше, ніж здача теста в лабораторіях, точно з негативним результатом і за короткий термін. На практиці виявляється, що ця «вигода» - не варта ризику: шахраї маніпулюють людьми, адже вартість ПЛР-тестів в лабораторіях, які проводять їх офіційно, те ж є доступною – за рік боротьби з Covid-19 ПЛР-тести в Україні суттєво подешевшали, лабораторії пропонують різноманітні знижки та вигідні умови.
Особливо активні шахраї у прикордонних областях, адже тут багато бажаючих виїхати закордон. Проте зловживання, пов’язані із боротьбою із поширенням пандемії Covid-19, перебувають на особливому контролі у правооохоронних органів. Про це свідчать останні резонансні викриття організованих груп, які проводили незаконну діяльність з фальшування і продажу довідок із негативними результатами ПЛР-тестів в західних областях країни.
Не станьте жертвою шахраїв, які наживаються на Covid-19

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду