Ціни на олію знову зросли: яка вартість і чого очікувати

Вартість зміцнило різке зростання світових котирувань на рослинні олії

Експортні котирування на сиру українську соняшникову олію для поставок в липні і серпні виросли до максимального значення з 17 червня 2021-го. Про це повідомляє Elevatorist.

Вартість зміцнило різке зростання світових котирувань на рослинні олії. При цьому ціни пропозицій з постачання масла в липні-серпні перевищує 1200 $/т FOB, пропозиції для поставок в жовтні-грудні зросли до 1150-1160 $/т.

Вартість соняшникової олії на базисі СРТ виросли до 1145-1155 $/т.

«Тим не менш, вони зацікавили імпортерів на тлі істотної різниці в ціні з соєвим маслом. Спред між соєвою і соняшниковою олією для поставок в липні-серпні становить близько 70-80 $/т на користь соняшникової, а для поставок в жовтні-грудні може досягати 250-300 $/т на ринках збуту», – повідомили трейдери.

Крім того, однією з причин подорожчання рослинних масел стала посушлива погода в Канаді і побоювання щодо перспектив врожаю каноли.

«Зростання котирувань ріпаку викликав зростання ралі на ринках соєвого і пальмового масел, і тепер ціни на соняшникову олію теж намагаються рости», – сказав один трейдер. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/economics/finances/cini-na-oliyu-znovu-zrosli-yaka-vartist-i-chogo-ochikuvati-769777.html

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду