В Україні запустили платформу Дія.Цифрова громада

Міністерство цифрової трансформації в тестовому режимі запустило платформу Дія.Цифрова громада. Про це повідомляє Олександр Пацкан, заступник голови Закарпатської облдержадміністрації.
За його словами, майданчик є систематизованою нормативно-методичною базою для заступників з цифровізації у всіх органах місцевої влади. Тут містяться рекомендації щодо впровадження цифрових інструментів, план трансформації, алгоритми та нормативно-правові документи.
«Дія.Цифрова громада оптимізує роботу профільних заступників. Відповідальні особи матимуть практичні рекомендації щодо цифровізації громади. Цифрові лідери оперативно дізнаватимуться останні новини у сфері цифрової трансформації та інформацію щодо інноваційних проєктів», – прокоментував заступник очільника краю.
Як зазначає Олександр Пацкан, платформа пришвидшить процес цифровізації Закарпаття, забезпечить нові можливості для громад та покращить їхню взаємодію у цій сфері.
Незабаром представники ТГ зможуть зареєструватися на платформі.
Мінцифра продовжить поповнювати її навчальними матеріалами та інструкціями для осіб, відповідальних за цифрову трансформацію на місцях.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду