Купив букет і запропонував зустрічатись: подробиці загибелі молодої пари в парку Львова

Пара, яка загинула в Стрийському парку, познайомилась в Інтернеті.
Львів із сумом зустрів ранок. Біду спровокувала блискавка.  Про це 2 серпня йдеться в сюжеті ТСН.19:30Це було побачення. Андрій прийшов у парк із трояндами. Залишки букету тут розкидані і досі. Велетенська гілка впала просто на лавку, де сиділа пара. Лавка поламана, також навалу клена не втримав металевий ліхтар
Навколо місця трагедії кілька повалених дерев. За попередніми даними, в одне з них влучила блискавка, воно впало та зачепило клен. Відірвалася велетенська гілка, яка і вбила людей.
"Від отриманих травм люди загинули на місці події. Рятувальники за допомогою бензопили розрізали гілку дерева та вивільнили тіла загиблих", - сказав речник ДСНС Львівщини Ігор Курус. 
Про загиблу дівчину відомо небагато. 18-річна львів’янка, ніде не вчилася і не працювала. Хлопець, що запросив її на побачення - 20-річний курсант академії сухопутних військ родом з Вінничини.
"Вони переписувалися в Інтернеті лише два тижні і тоді він пішов з нею гуляти, я дізнався що він запропонував їй зустрічатися, купив їй букет", - сказав друг загиблого Валерій Колесник. 
"Був майбутнім артилеристом, був на хорошому рахунку, непогано вчився, був відповідальний. Фактично канікулярна відпустка в нього мала розпочатися за тиждень, декілька днів він мав бути у відпустці", - каже речник Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного Антон Миронович. 
У парку понад 6 тисяч дерев, їх періодично обстежують. Запевняють те, що впало було здоровим.
"Стовбурових пошкоджень дерево не мало, в принципі в нього розвалилася гілка на висоті десь 10 м. На дереві немає ознак гниття", - каже начальниця управління екології Львівської міської ради Олександра Сладкова. 
Травмування людей під час негоди не рідкість у Львові. Два дні тому у цьому ж парку впала гілка і травмувала 6-річного хлопчика. А от у середині червня вже в іншому парку на 8-річного хлопчика впало дерево і проломило череп. Дитину рятували реаніматологи.
Поліцейські нагадують правила поводження у грозу. Найбезпечніше місце, де дім - але треба вимкнути всі електроприлади і зачинити вікна. Також доволі безпечно в авто, але його треба припаркувати подалі від дерев, рекламних щитів і зняти металеву антенну. А от якщо опинилися в парку, в жодному разі не можна ховатися під деревами.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду