Нострадамус зробив 4 тривожних пророцтва на 2019 рік

​І ми можемо стати свідками того, як вони справдяться.

Більшість з нас вже чули ім'я Нострадамуса раніше, завдяки його пророчим творам. Але те, чого більшість з нас не знає, полягає в тому, наскільки він був точним у своїх пророцтвах.
Надзвичайно точні пророцтва та прогнози Нострадамуса сприймалися навіть скептиками та прихильниками теорії змови протягом десятиліть, але, що сказав французький пророк, потрібно очікувати світові у 2019 році?
Знаменитий містик Мішель де Нострадам пророкував майбутні події у Франції 16 століття, публікуючи свої прогнози як чотирилінійні катрени. Послідовники Нострадамуса вірять, що провидець і аптекар правильно передбачив прихід Адольфа Гітлера до влади, смерть Генріха II у Франції в 1559 році та Велику Пожежу в Лондоні у 1666 році. Багато прихильників теорії змови також вважають, що Нострадамус передбачив цілу низку апокаліптичних подій, які будуть калічити планету. і змінять історію, як ми знаємо. Відривки таємних послань Нострадамуса нібито передбачають початок Третьої світової війни, падіння західного світу та катастрофічного впливу астероїдів, інформує UkrMedia.
Жодна із цих подій ще не відбулась, але прихильники теорії змови вже зараз заявляють, що 2019 рік може стати роком, коли передбачення Нострадамуса стосовно цих подій справдяться.
Ось деякі з пророцтв Нострадамуса, які, як вважає багато людей, відбудуться вже в наступному році:
Початок Третьої світової війни

Згадування про початок головного глобального конфлікту, який має розгорнутись вже скоро, нібито сховане в катрені Нострадамуса, написаному в 1555 році.
Пророк писав:
"Двічі помиритись і двічі розпочатись,
Схід також послабить Захід.
Його противник після кількох боїв, що проженуться морем,
зазнає невдачі в час необхідності".
Вплив астероїдів спричинить винищення людства

Після того, як смерть і жах Третьої світової війни спустошать планету, людям, можливо, доведеться боротись за власне життя через вторгнення астероїдів.
Згідно із заявою каналу YouTube, News Media News, катаклізм збігається з ядерною війною та лихами.
Відео інтерпретації "катренів" Нострадамуса каже: "момент великого насильства збігається з появою комети в небі".
"Ядерний тероризм і природні катастрофи зруйнують нашу планету".
Зміна клімату буде змінювати поверхню Землі

Зростання температури, танення льодових шапок та великі урагани продовжуватимуть тривожити планету протягом 2019 року.
Нострадамус попередив: "ми побачимо, як вода піднімається, і земля падає під нею".
Вражаючі наслідки зміни клімату призведуть до ще більшої війни та конфліктів, оскільки люди боротимуться за ресурси та масову міграцію.
Пророк також говорив про "гарячі війни", коли писав про майбутнє, яке може бути посиланням на країни, які борються за скорочення поставок товарів.
Люди почнуть спілкуватися з тваринами

Згідно з каналом YouTube, Незрозумілі таємниці, Нострадамус передбачив, що тварини та люди отримають дивовижний зв'язок одні з одними в майбутньому.
Відео, що аналізує катрен Нострадамуса, говорить: "Одна цікава річ, якою ділиться Нострадамус, полягає в тому, що люди наблизяться до тварин більше, ніж будь-коли, і пророк припускає, що ми зможемо говорити з тваринами".
"Він стверджував, що люди будуть ближче до тварин, ніж їхніх співгромадян".
"Він сказав наступне: "Свині стануть братами для людей".

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду