Третя світова і крах західного світу: яким буде 2019 рік, 10 передбачень Нострадамуса


Французький астролог і провидець, лікар і алхімік Мішель де Нострдам почав передбачати майбутні події в ХVI столітті. Публікував їх у формі чотиривіршів катренів. Прихильники провидця вважають, що він точно передбачив прихід до влади Адольфа Гітлера, вбивства Джона і Роберта Кеннеді, Другу світову війну і багато іншого.
Багато хто також вважає, що загадкові чотиривірші Нострадаумса пророкують світові Третю світову війну, крах західного світу і падіння астероїда. Поки жодне з цих прогнозів не збулося, але деякі фахівці вважають, що 2019 рік стане першим кроком на шляху до глобальних змін.Нострадамус вважав 2019 рік роком справедливості, в якому кожен отримає те, що заслуговує, за власні вчинки в минулому. За його словами, хоча в наступному році не буде фінансового процвітання, це повинно підштовхнути нас розробити стратегії, які поліпшать ситуацію.
Пророцтва Мішеля Нострадамуса
1. Відповідно до катренів Нострадамуса у 2019 році, деякі європейські країни очікують повені небувалих масштабів. Найбільше постраждають Угорщина, Італія, Чехія та Велика Британія.
2. І європейські країни, і США будуть вирішувати проблеми не тільки імміграції, а й частими терористичними атаками.
3. За словами Нострадамуса, посилення релігійного екстремізму на Середньому Сході і в різних країнах і регіонах світу призведе до розладу і воєн, що змусить багатьох людей покинути свою батьківщину і намагатися знайти притулок в Європі.
"Звідки будуть боятися приходу голоду,
Звідти з'явиться насичення,
Око моря з собачою жадібністю
Одному та іншому дасть масло і пшеницю "
Тут текст посилається не на органічний голод, а на духовний голод. "Море" людей вирішить прийняти християнство.
4. Нострадамус пророкував, що кліматичні зміни будуть продовжувати впливати на нашу планету, і політичні лідери дійдуть згоди, вирішивши питання скорочення шкідливих викидів, які забруднюють атмосферу.
"Ми побачимо, як піднімається вода, і земля падає під неї", передбачав пророк на 2019 рік.

5. Також пророк попереджав про хвилю ураганів, які торкнуться різних регіонів Америки, і залишать після себе похмуру картину. Урагани першої категорії наздоженуть США в 2019 році, і люди повинні готуватися до руйнівних катаклізмів.
6. Початок Третьої світової війни, в яку будуть залучені дві наддержави, триватиме 27 років. Вважається, що Третя світова війна почнеться після смерті останнього Папи, який буде убитий антихристом.
Побачать, як Авентинський пагорб вночі загориться,
Небо раптом потемніє у Фландрії,
Коли монарх прожене свого племінника,
Їх церковники учинять скандали.
Йде посилання на Святого Авентина, який вважався захисником всіх, хто страждав від психічних хвороб, а також Авентином – одному з семи пагорбів, на яких розташований Рим. Крім того, сонячне затемнення в липні 2019 року може покласти початок катастрофи, яка торкнеться не тільки католицької церкви, але і деяких християнських церков. Вбивство глави католицької церкви посіє хаос у всьому світі.
Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом
7. На думку деяких фахівців, людству також потрібно готуватися до падіння великого астероїда. Катаклізм може збігтися з ядерною війною та іншими катастрофами.
"Момент великого насильства співпаде з появою комети в небі".
8. Нострадамус писав і про те, що люди зможуть розмовляти з тваринами. Він стверджував, що тварини стануть ближчими і відданішими людям, ніж їх побратими. "Свині стануть братами людині". Деякі вважають, що люди перестануть жорстоко поводитися з тваринами, інші ж вважають, що технології дозволять нам зрозуміти мову тварин.
9. Медицина просунеться вперед, а нові відкриття допоможуть продовжити життя людей. Ті, хто читав передбачення Нострадамуса, стверджують, що в своїх пророцтвах він писав про те, що люди будуть жити до 200 років.
10. А також і те, що "Після появи нового механізму, світ буде таким, як за часів до Вавилонської вежі". Багато хто вважає, що цим механізмом є Інтернет, і технології створять нову універсальний мову