В Іспанії від коронавіруса за добу померло майже 400 людей

В країні зафіксовано 28 572 випадків інфікування, з них 1785 пацієнтів перебувають у відділеннях інтенсивної терапії

В Іспанії за останню добу від коронавірусу померли 394 людини, всього з початку епідемії померли 1725 осіб. Про це повідомляє El Pais.

За останніми даними Міністерства охорони здоров'я, в Іспанії зафіксовано 28 572 випадків інфікування, з них 1785 пацієнтів перебувають у відділеннях інтенсивної терапії, а 2575 осіб уже виписали після одужання.

Вранці в неділю, 22 березня, уряд Іспанії вирішив продовжити надзвичайний стан ще на 15 днів, про що прем'єр-міністр Педро Санчес повідомив регіональним лідерам на нараді.

Термін надзвичайного стану завершувався 29 березня, після його продовження обмеження будуть діяти і протягом Великодніх свят.

Санчес повідомив, що уряд придбав 640 000 експрес-тестів на виявлення інфекції і найняв 52000 медичних працівників для зміцнення можливостей автономних громад.

Раніше повідомлялося, що в Іспанії медикам вказали, кого рятувати в першу чергу. Іспанські лікарні завантажені, тому медики не можуть надати допомогу всім. Етичний посібник має допомогти медикам розставити пріоритети.  

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду