У Кенії чоловік «ожив» в морзі під час процедури бальзамування тіла

Про це повідомляє The Standart.
За даними видання, 32-річний Пітер Кіген потрапив до лікарні після знепритомлення через проблеми зі шлунком. За словами брата Кігена, одна з медсестер сказала йому, що той помер задовго до прибуття до медустанови. Вона дала родичу підписати відповідні документи, і Кігена забрали в морг.
Приблизно через чотири години співробітник моргу приступив до процедури і зробив надріз на нозі Кігена, після чого той закричав від болю.
«Я не можу повірити в те, що трапилося. Як вони зрозуміли, що я мертвий? Я навіть не зрозумів, де я перебуваю, коли прийшов до тями», — розповів чоловік.
Лікар лікарні Гілберт Черіот звинуватив в події родичів Кігена. За його словами, вони надто поспішали з переміщенням його до моргу і не дочекалися свідоцтва про смерть.
«Медики просили родичів Кігена дати їм трохи часу, але ті звинуватили їх в тому, що вони забирають надто багато часу і зажадали відвезти його в морг, — розповів Черіот.
Він пояснив, що в лікарні було багато пацієнтів в критичному стані, і лікарі працювали з ними. Черіот додав, що Кіген добре реагує на лікування і в найближчі дні його випишуть.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду