У ЄС на сьогодні не обговорюють прив'язку видачі віз громадянам третіх країн із сертифікатом про вакцинацію

У Європейському Союзі наразі не обговорюють питання видачі віз для громадян третіх країн у прив'язці з доказом про вакцинацію від коронавірусу.
Про це в середу в Брюсселі повідомив високопосадовий європейський дипломат напередодні відеоконференції глав держав та урядів країн-членів ЄС, яка відбудеться в четвер, коментуючи поширювані в РФ відповідні чутки.
"Наразі ми обговорюємо питання загальних стандартів, які можуть бути визнані в ЄС, щодо того, що якщо ти їдеш, наприклад, до Франції, ти можеш довести і показати, що ти був вакцинований, і цей документ буде прийнятний - ми говоримо про ці стандарти", - констатував він.
"Дуже передчасно обговорювати це (видачу віз у прив'язці з доказом про вакцинацію - ІФ) для громадян третіх країн, оскільки на ринку будуть різні вакцини, вироблені, наприклад, у Росії або Китаї, для визнання яких нам буде потрібна інформація. Питання міжнародного визнання (вакцинації - ІФ) - це не для завтрашнього обговорення. Ми не плануємо ставити це питання (на порядок денний відеоконференції - ІФ). Це не зараз, оскільки ми тільки на самому початку (сертифікації вакцинації - ІФ)", - додав дипломат.
Окрім того, він зазначив, що в нещодавньому інтерв'ю президент Європейської ради Шарль Мішель вже висловив думку, що "це дуже чутливе питання для багатьох країн-членів, і ви повинні мати це на увазі".

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду