На Закарпаття надішлють кілька тисяч доз вакцини від кору

??На Закарпаття надішлють кілька тисяч доз вакцини від кору
Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) прийняло рішення про перерозподіл вакцини від кору, краснухи і паротиту, виділеної по всіх регіонах України.

Найближчими днями Закарпаття отримає 10 тисяч вакцин від кору

У результаті Закарпаття отримає 10 тисяч вакцин. Таке рішення прийнято після телефонної розмови з міністром охорони здоров’я Уляною Супрун. Вакцина надійде в область найближчими днями, її вистачить, щоб зняти напругу з щепленнями дітей, однак недостатньо для задоволення повної потреби у вакцинації.

З початку року, станом на вівторок, 23 січня, в області зареєстровано 368 випадків захворювання на кір, при цьому щодня медики реєструють по 30 – 35 нових випадків. 78 відсотків хворих – особи до 17 років, а головна причина інфікування в тому, що дітей свого часу не щепили від кору.

Нагадаємо, що на Закарпатті виникла гостра нестача вакцини від кору, паротиту й краснухи, у Тячівському районі через хворобу введено карантин. Напружена ситуація з кором спостерігається також в Ужгородському та Хустському районах. Минулого року Закарпатська ОДА була змушена звернутися до Угорщини з проханням виділити області вакцину, як гуманітарну допомогу, - повідомляють у прес-службі Закарпатської ОДА. ??

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду