Погода на вихідні: на Закарпатті дощ, сніг, хуртовини і підвищення рівнів води на річках

???Погода на вихідні: на Закарпатті дощ, сніг, хуртовини і підвищення рівнів води на річках
Синоптики попереджають про складні погодні умови на території області

Штормове попередження

У зв'язку з виходом на територію області південного-західного циклону, протягом доби 3-го лютого по Закарпатській області очікується погіршення погодних умов: сильні, місцями дуже сильні опади, у вигляді дощу, у горах мокрого снігу, на високогір'ї снігу.

Увечері 3-го та вночі 4-го лютого опади перейдуть в сильний мокрий сніг та сніг; у гірських районах хуртовини, снігові замети, на дорогах більшої частини території області ожеледиця.

4-го лютого подекуди ожеледь, налипання мокрого снігу, складні відкладення. Місцями очікується посилення вітру до 17-22, на високогір'ї до 25-30 м/с.

3-4 лютого на річках області очікується підвищення рівнів води (над рівнями 01.02 на 08:00):

- на більшості річок на 0.5-1.5 м;

- в середніх та нижніх течіях річок Уж, Латориця, Стара та Боржава на 1.0-2.0 м, можливий вихід води на заплаву;

- в нижній течії Боржави – до 2.5 м, вихід води на заплаву.

У місцях проходження сильних дощів буде формуватись значний місцевий стік. В зв'язку зі значним перезволоженням ґрунту в окремих місцях можливі зсуви ґрунту. 

Погодні умови на території Закарпатської області

За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології на території області 02 лютого очікується: хмарно, часом дощі, в горах місцями мокрий сніг та сніг. Місцями туман, вночі та вранці на гірських ділянках доріг подекуди ожеледиця. Вітер південний 7-12 м/с, вночі та вранці місцями пориви до 17-22 м/с. Температура повітря вночі 1-6° тепла, вдень 4-9° тепла, у горах місцями вночі до 3° морозу, вдень до 1° тепла.

По м. Ужгород: хмарно, вночі без істотних опадів, вранці та вдень часом дощ. Вітер південний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 3-5° тепла, вдень 7-9° тепла.

Погода вихідного дня 

Субота, 03 січня: хмарно, часом сильні дощі, в горах сильний мокрий сніг та сніг, подекуди дуже сильні опади. Подекуди туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер південний 7-12, вночі та вранці місцями пориви 17-22 м/с. Температура повітря вночі 2-7° тепла, вдень 3-8° тепла, в горах місцями протягом доби 0-2° морозу.

Неділя, 04 січня: хмарно, вночі сильний мокрий сніг та сніг, вдень часом опади. Вночі місцями туман, на гірських ділянках доріг ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12, подекуди пориви до 15-20 м/с. Температура повітря вночі 2 тепла - 3° морозу, вдень 1-6° тепла, місцями протягом доби 5-7° морозу.

Інформація У ДСНС України у Закарпатській області ???

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду