Закарпаття знову на грані надзвичайної ситуації - великого паводку?

??Закарпаття знову на грані надзвичайної ситуації - великого паводку?
Через інтенсивні дощі та теплу погоду Закарпаття, знову на грані великого паводку на даний час різко піднімається рівень річки Боржава у районі села Довге Іршавського району її рівень складає 2 м 50 см, що вже вдвічі перевищує норму. В районі села Нижні Ремети Берегівського району, її рівень теж перевищив норму у двічі і вже складає майже 4 метри. 

Вчора, Державна служба України з надзвичайних ситуацій схвалила експертний висновок про рівень надзвичайної ситуації, що склалася на Закарпатті в грудні минулого року.

За даними Закарпатської ОДА, 15 – 17 грудня внаслідок паводку в області постраждали 14 територіально-адміністративних одиниць, у тому числі було підтоплено 67 населених пунктів, 1132 дворогосподарств, 156 будинків, а також пошкоджені берегоукріплення, водозахисні дамби, гідротехнічні споруди тощо. Загальний обсяг збитків від негоди перевищив 86 мільйонів гривень.

Піднімаються маленькі річки і інших районах області.Обнадіює те, що згідно повідомлення синоптиків до завтрашнього ранку дощ зупиниться.??

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду