Відпросилась до родичів і зникла: на Закарпатті шукали неповнолітню дівчину

??Відпросилась до родичів і зникла: на Закарпатті шукали неповнолітню дівчину
Співробітники Мукачівського відділення поліції встановили місце знаходження неповнолітньої дівчини, яка 16 лютого пішла з гуртожитку до родичів у село Нижній Коропець і не поверталась. Зараз дівчину передали вчителям навчального закладу, які тимчасово є її опікунами.

Вчора, 27 лютого, із заявою про зникнення неповнолітньої дівчини до працівників поліції звернулась вчитель Мукачівського центру професійно-технічної освіти. Заявниця повідомила, що неповнолітня дівчина, яка є на утриманні їхнього центру, через втрату обох батьків, 16 лютого відпросилась до родичів у селі Нижній Коропець Мукачівського району і більше не повернулась. Мобільний зв'язок з дівчиною також був відсутній.

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції Мукачівського району спільно з працівниками ювенальної превенції ГУНП в Закарпатській області перевірили всі можливі місця, де могла перебувати дівчина, опитали її друзів та одногрупників. Як з`ясували поліцейські, дівчина весь час гостювала у своєї подруги.

Зараз 17-річну мукачівку передали педагогам центру профтехосвіти. Життю та здоров`ю неповнолітньої нічого не загрожує. Поліцейські провели з нею профілактичну бесіду про недопущення подібних вчинків у майбутньому, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області. ??

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду