Майже 8 мільйонів заплатить на Закарпатті організатор незаконного грального бізнесу

Майже 8 мільйонів заплатить на Закарпатті організатор незаконного грального бізнесу
За принципової позиції прокуратури підприємцю, який організував незаконний гральний бізнес, доведеться сплатити майже 7,7 млн грн штрафу

Закарпатським окружним адміністративним судом, за участі прокуратури, задоволені позовні вимоги податкової інспекції в адміністративній справі про застосування до фізичної особи-підприємця штрафних санкцій, пов’язаних із забороною організації і проведення азартних ігор. 

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» в Україні забороняється гральний бізнес та участь в азартних іграх.

До суб'єктів господарювання, які організовують і проводять на території України азартні ігри, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі вісім тисяч мінімальних заробітних плат з конфіскацією грального обладнання, а прибуток (дохід) від проведення такої азартної гри підлягає перерахуванню до Державного бюджету України. Застосування санкцій, зазначених у частині першій цієї статті, здійснюється за рішенням суду, ухваленого за позовом органів державної податкової служби (ст. 3 Закону України «Про заборону грального бізнесу»).

Обмеження щодо здійснення грального бізнесу в Україні запроваджені, виходячи з конституційних принципів пріоритету прав і свобод людини і громадянина, захисту моральності та здоров'я населення, заборони використання власності на шкоду людині і суспільству. Наведене слугувало підставою для здійснення вступу та участі прокуратури області у розгляді судом даної справи, в порядку здійснення представницької функції, з метою захисту інтересів держави.

Судом до підприємця застосовано фінансові санкцій у вигляді штрафу в розмірі майже 7,7 млн. грн, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області. ??

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду