Як Хуст готується до святкувань з нагоди Дня містаУ другу неділю травня Хусту виповниться 928 років. Тут до нього готуються заздалегідь. Обговорення запланованого дійства триває, усі організаційні моменти практично владнали. Найперше, що організатори намагаються зробити – врахувати всі аспекти та ключові моменти проведення подібних заходів.
Серед учасників організаційного комітету – пожежники, поліцейські і працівники швидкої, аби забезпечити порядок та безпеку на святкуваннях. А також представники комунальних служб, освітяни і працівники культури, що безпосередньо організують розважальну програму.
У рамках Дня міста відбудеться ряд різноманітних заходів. А це – спектаклі та вистави у обласному театрі, тематичні виставки у міській картинній галереї, інтелектуальні ігри, спортивні змагання. Крім того, проведуть тут й традиційний чемпіонат Закарпаття зі спортивних танців «Хуст-Еліт-2018», й щорічний міжнародний фестиваль для людей з обмеженими можливостями «Долина нарцисів-2018».
Родзинка цьогорічних святкувань – Чемпіонат світу зі стронгмену та 12-й по рахунку Міжнародний фестиваль сучасної та народної пісні «Веселка над Тисою».