З початку року на Закарпатті нейтралізували майжже півтори тисячі вибухових пристроїв


Закарпатті групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення сьогодні, 4 серпня, було вилучено та знищено артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни, який виявлено напередодні в урочищі «Погарчини», що за межами села Запереділля, Міжгірського району.
Небезпечну знахідку знайшов місцевий мешканець під час проведення земляних робіт. А загалом з початку 2018 року на території Закарпатської області виявлено та знищено 1414 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Про це інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

З огляду на це, закарпатські рятувальники звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів:

- у жодному разі не можна наближатися до підозрілого предмета, торкатися знахідок власноруч і дозволяти це робити іншим;

- про знайдені підозрілі предмети слід негайно повідомити в компетентні органи за номерами «101» або «102», або ж сповістити в орган місцевого самоврядування та огородити місце його виявлення.

Також виявлений боєприпас не можна кидати, ударяти по ньому, приносити предмет додому тощо.

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду