Літак з туристами екстрено сів в іншому місті через бійку пасажирів: в бійці замішаний закарпатець

Літак з туристами екстрено сів в іншому місті через бійку пасажирів: в бійці замішаний закарпатець
Двоє туристів, один з яких закарпатець, влаштували бійку на борту літака, який летів до Києва з Шарм-ель-Шейха. Через інцидент авіасудно здійснило посадку в аеропорту Каїра, що призвело до затримки вильоту ще чотирьох літаків з українським туристами. Про інцидент повідомила прес-служба авіакомпанії Join UP.

Туроператор Join UP, імен не називає, але відомо що в літаку були закарпатці, і в бійці також замішаний закарпатець, який був на підпитку.

"Рейс YE5015 Київ - Шарм-ель-Шейх авіакомпанії YanAir від 8 листопада здійснив вимушену посадку в аеропорту міста Каїр в зв'язку з інцидентом пов'язаним з бійкою пасажирів на борту. Про це туроператору Join UP! повідомила авіакомпанія. Відповідно до авіаційними нормами екіпаж не міг продовжити політ, так як закінчилося його льотне час. Туристів цього рейсу авіакомпанія розселили в готелі Cyrene Island 4 * і надала харчування на час очікування ", - йдеться в повідомленні.

Ця ситуація стала причиною затримок чотирьох рейсів, пов'язаних з ланцюжку:

YE5021 2:00 (було) - BAY2091 Київ - Хургада 6:05 / 10:05
YE5214 7:00 (було) - BAY2094 Хургада - Львів 11:05 / 15:05
YE5213 12:00 (було) - BAY2093 Львів - Хургада 16:05 / 20:05
YE5022 17:00 (було) - BAY2092 Хургада - Київ 21:05 / 1:05

Мандрівникам, у яких були заплановані рейси в Єгипет з Києва і Львова, повідомили про затримки заздалегідь. Іноземців розселили в готелі за рахунок туроператора.

"Туристи, у яких через затримку скоротилася кількість відпочинку, отримають фінансову компенсацію за втрачені добу. Туристи, які очікують вильоту з Хургади, на час затримки розселені в готелях курорту за рахунок туроператора. Ми приносимо вибачення за дані незручності нашим туристам ", - уточнили в компанії

Щодо винуватців бійки та затримки літаків, туроператору Join UP доведеться звертатися до суду. ​ ​

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду