Скандальні іноземці, яких відрахували з УжНУ, мають право повернутись

Згідно з чинним законодавством, студентів можуть повторно прийняти на навчання


Хоча студентів і було відраховано за порушення статуту, положення добропорядку і доброчесності університету, законом їм не заборонено подавати документи в університет ще раз. Тобто небуло суду, який би позбавив їх такого права, кажуть в УжНУ.


Про це Mukachevo.net зазначили в Ужгородському національному університеті.


Зазначимо, що одразу після відрахування університет проінформував відділення державної міграційної служби України в Закарпатській області на предмет позбавлення колишніх студентів посвідок на право проживання в Україні.


Також, про цей інцидент та своє рішення було повідомлено посольство Йорданії в Україні.


В УжНУ додають, що керівництво навчального закладу і надалі буде відповідним чином реагувати на такі прикрі випадки і водночас завдячує небайдужим громадянам і нацполіції які діяли чітко у правовому полі, і не залишили позаувагою негідну поведінку.


Нагадаємо, 3-х студентів з Йорданії, які вчились на стоматологічному та медичному факультетах відрахували з університету за інцидент який трапився 20 січня в Ужгороді.


Один з студенів намагався у нетверезому стані стіти за кермо Mercedes та поводився вкрай зухвало. Все це знімав на відео перехожий свідок.


Пропонуємо подивитись це відео, але зауважимо на ньому присутня ненормативна лексика:

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду