За коханням - через кордон: на Закарпатті затримали правопорушника-романтика

За коханням - через кордон: на Закарпатті затримали правопорушника-романтика
Про це йдеться на сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Сьогодні вранці прикордонники Чопського загону затримали іноземця, який намагався дістатися нашої держави поза пунктами пропуску. Прикордонний патруль від відділу «Великий Березний» помітив незнайомця, коли той прямував через ліс у бік населеного пункту Стужиця. На вимогу наряду пред’явити документи затриманий надав ідентифікаційну картку громадянина Угорщини. Чоловіка доставили у відділення «Стужиця» з метою з’ясування усіх обставин правопорушення.

У відділенні під час проведення перевірочних заходів серед речей затриманого прикордонники виявили прихований закордонний паспорт громадянина Угорщини. Виявилося, що у документі проставлено відмітку Держприкордонслужби про заборону в’їзду на територію України терміном на три роки. Як встановили правоохоронці, її було проставлено у зв’язку з порушенням угорцем законодавства нашої держави під час попереднього перебування. Наразі, зі слів затриманого, його метою було дістатися Києва, де проживає його дівчина. 

Після проведення відповідних процесуальних заходів правопорушника помістили у відділення тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Тепер він відповідатиме перед законом за вчинення правопорушень, передбачених ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та ст.203-1 «Невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну». Разом з цим, термін заборони в’їзду в Україну йому продовжать до п’яти років.

За коханням - через кордон: на Закарпатті затримали правопорушника-романтика

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду