Закарпатці можуть погасити борг за газ частинами

foto
Про таку можливість повідомляють у ТОВ «Закарпатгаз Збут»
Станом на початок квітня поточного року заборгованість побутових споживачів Закарпатської області за природний газ становить майже 1,4 млрд грн. Приріст заборгованості побутових споживачів за опалювальний період становить 45% (420 млн. грн).
ТОВ «Закарпатгаз Збут»  пропонує клієнтам, які мають заборгованість за спожитий у поточному  опалювальному періоді газ, укласти договір реструктуризації боргу. Скористатися такою можливістю можна, починаючи з 15 квітня. Оплата частинами дозволить громадянам розрахуватися за спожитий газ та мінімізувати ризики відключення від газопостачання.  
На реструктуризацію боргу можуть  розраховувати ті, хто:
• не мав заборгованості станом на 1 жовтня 2018 року;
• з 1 жовтня 2018 року по 15 квітня 2019 року мав проплату за спожитий газ на рівні не менше 70%;
•не мав субсидію в поточному опалювальному періоді;
• має підключене газопостачання;
Саме таким споживачам Товариство пропонує укласти договір, який дозволить розстрочити оплату боргу рівними частинами до 1 вересня 2019 року.
«Можливість оформити договір реструктуризації  –  гарна можливість для споживачіврівними частинами погасити борг за природний газ. Це дасть змогу увійти в наступний опалювальний сезон без боргів. Особливо актуальна така пропозиція для клієнтів, які позбулися права на отримання субсидій на у 2018-2019 рр у зв’язку зі зміною умов призначення субсидії, а таких у Закарпатській області  – понад 60 тис сімей», – зазначила директор ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Для того, щоб оформити договір реструктуризації боргу, клієнтам необхідно звернутися до ТОВ «Закарпатгаз Збут».  Споживач повинен надати такі документи: паспорт власника (або особи, яка уклала заяву приєднання до умов типового договору на постачання природного газу) та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.
Однак, певна категорія боржників не зможе оформити договір реструктуризації. До таких належать споживачі, котрим уже припинено газопостачання або справа щодо стягнення боргу передана до суду чи виконавчої служби.
Ті споживачі,  які отримували субсидію на природний газ в поточному опалювальному періоді, зобов’язані сплатити всю фактичну  вартість газу з врахуванням отриманої субсидії. З такими споживачами (при наявності заборгованості) угода може бути укладена виключно у тому випадку, якщо буде надана довідка про затримку виплати заробітної плати, пенсії чи стипендії.
 
 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду