Нема куди вивозити сміття: у понад 15 населених пунктах Закарпаття може виникнути екологічна проблема


У понад 15 населених пунктах, які обслуговує фірма ТОВ “КВ Консалт”, може виникнути екологічна проблема. Адже людям ніде дівати сміття, і, ймовірніше, його ліквідацією вони займатимуться самотужки, – пише tyachiv.
Абонентам ж обіцяли заскладоване сміття вивести вже на цьому тижні.
Однак сьогодні у мережі товариство розмістило чергове повідомлення:
«ТОВ КВ Консалт повідомляє, що єдиний полігон твердих побутових відходів куди вивозилося сміття зараз закрито. Численні звернення до всіх органів влади щодо виділення земельної ділянки для облаштування полігону не дали результатів і в районі так і не знайшлося земельної ділянки 2-4 га аби вирішити питання сміття. Закликаємо голів сіл, голову РДА та голову районної ради терміново вирішити питання виділення земельних ділянок для облаштування полігонів відходів. ТОВ КВ Консалт готове до співпраці з місцевими органами, ми гарантуємо фінансування усіх робіт по облаштуванню та паспортизації звалищ та проводити діяльність на взаємовигідних умовах з будь якою громадою.
У зв’язку з вище наведеним,ми тимчасово, припиняємо збір сміття до вирішення питання із сміттєзвалищем», – йдеться у дописі.
Загалом, ТОВ «КВ-Консалт» обслуговує населені  пункти від Тересви та Біловарців до Широкого Луга й Красної. А це близько 5,6 тис. абонентів, близько 300 юридичних осіб та бюджетних установ. 

Коментарі

Додати коментар

Залишити коментар

оновити, якщо не видно коду